Enter Title

کیوسک

پروژه کیوسک در راستای تکامل روند برگزاری آزمون توسط شرکت فرادید رایان افزار راه اندازی و به بهره برداری رسید هم اکنون در چندین واحد بزرگ و مهم دانشگاهی همچون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کرمان  در حال اجراست .کیوسک در دو اندازه مختلف قابل ارائه می باشد.

با استفاده از این کیوسک می توان ورود داوطلبان به آزمون را به نحو احسن رصد کرد به این صورت که با قرار گرفتن در مقابل آن عکسی از داوطلب گرفته شده و در سامانه ثبت می شود که این عکس در کنار عکسی که از قبل از داوطلب در سیستم وجود دارد  قرار گرفته و این امر گامی مهم در بالا بردن امنیت در آزمون می شود.

یکی از مهمترین کاربرد های دیگر آن ارائه نام کاربری  و کلمه عبور  به داوطلب است از آنجایی که داوطلبان در هنگام شروع آزمون استرس بالایی دارند نام کاربری و کلمه عبور خود را فراموش می کنند کیوسک این امکان را به داوطلب می دهد که تنها با قرار دادن کارت ملی یا کارت دانشجویی خود در مقابل بارکد خوان دستگاه به سرعت پرینت نام کاربری و کلمه عبور خود را از دستگاه دریافت نماید.

همچنین در صورت اعمال تنظیمات سالن و چینش صندلی ، نرم افزار قابلیت تعیین شماره صندلی برای کاربر را هم دارد که از قابلیت های مهم این قسمت می باشد با اعمال این تنظیمات کاربر قابلیت ورود به سامانه را فقط از آن صندلی دارد.

 

Text/HTML

kiosk

دی ان ان